Головна Lifestyle “Перші дні”:  на Netflix вперше відбудеться прем’єра українського серіалу (відео) 

“Перші дні”:  на Netflix вперше відбудеться прем’єра українського серіалу (відео) 

by Max

На стрімінговому сервісі Netflix 1 листопада 2023 року відбудеться прем’єра українського драматичного серіалу-антології “Перші дні”, що розповідає про початок повномасштабного вторгнення Росії до України очима киян.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на УНІАН.

“Перші дні” – це шість історій від шести режисерів, яких об’єднала своєю ідеєю шоуранерка серіалу Анастасія Лодкіна. До проекту долучилися Олексій Єсаков і Тала Пристаєцька, що працювали над серіалом “Кріпосна”, Артем Литвиненко – автор ідеї та режисер серіалу “Нюхач”, автори “Перших ластівок” Валентин Шпаков і “Ти – космос” Павло Остріков. Для Каті Царик, авторки численних відеокліпів, концертних шоу й короткого метра “Обійми мене”, проект став першою повноформатною роботою.

Кожен епізод “Перших днів” – це художній мініфільм, натхненний справжніми подіями, а деякі персонажі мають прототипів у реальному житті.

“Перші дні” став наймасштабнішим спільним виробництвом з іншими країнами з лютого 2022 року. А також це перший український проект, що фактично замовили іноземні канали, – і покажуть його саме українською”, – зазначила директорка з розвитку та копродукції FILM.UA Group і продюсерка проекту Катерина Вишневська. 

Новини по темі