Головна Новини спорту Під Поттером хитається крісло. Коуч пояснив, чому Челсі програв Фулхему

Під Поттером хитається крісло. Коуч пояснив, чому Челсі програв Фулхему

by Max

Наставник «Челсі» Грем Поттер має серйозні проблеми, оскільки його команда займає лише 10-те місце в АПЛ. Англійські експерти вважають, що головний тренер може бути звільненим найближчим часом. Коуч синіх пояснив причини поразки від Фулхема (1:2) у перенесеному матчі АПЛ:

«Цей матч підбиває підсумок того, де ми перебуваємо в цей момент. Все, що могло піти не так, йде неправильно.

Жоау Феліш грав фантастично перед цим моментом (вилученням), і ви могли бачити його якість. Він атакував небезпечно протягом усього часу. В його діях не було злого наміру, це невдалий вчинок, і зараз ми його втрачаємо (на наступні матчі).

Незважаючи на це, хлопці продовжували грати, і «Фулхем» мав не так багато шансів у той період. У нас були деякі можливості, але, зрештою, це вечір розчарування для нас.

Перший тайм був досить рівним, як на мене. Був невеликий хаос під час першого пропущеного голу, і це потрібно покращити. При всій повазі це просто базові захисні дії. Нам треба їх покращувати. Наша реакція була правильною у другому таймі, ми забили, але червона картка ускладнила нам завдання.

Як справи в роздягальні? Як ви можете собі уявити, ми розчаровані. Ми маємо поганий момент, погану серію. Ми приїхали сюди з амбіціями перемогти, але цього не зробили, і я засмучений. Ми маємо відновитися. Травма Дениса Закарії? Подивимося за його станом у наступні 24 години».