Головна Lifestyle Пілінг шкіри: п’ять основних помилок

Пілінг шкіри: п’ять основних помилок

by Max
Пілінг шкіри: п’ять основних помилок

Пілінг або відлущування — це процедура, під час якої найпростіше завдати шкоди шкірі, передає KURAZH.

Яких помилок потрібно уникати

Занадто багато старанності

Давайте подивимося правді в очі: у всіх нас є ділянки на обличчі, якими ми особливо незадоволені. Тож не дивно, що ми тремо шкіру на них занадто швидко або з надмірним тиском, бажаючи якнайшвидше зробити її максимально чистою і гладкою.

За словами дерматологів, з пілінгом найкраще працює правило “тихіше їдеш — далі будеш”. Якщо використовуєте механічний засіб, то масажуйте обличчя м’яко і повільно, а не тріть його, наче пригорілу каструлю, адже ваша мета — позбутися відмерлих, а не живих клітин.

Не наносити зволожувальний крем

Відлущування відкриває пори, а також позбавляє шкіру натуральної олії, що захищає її. Тому так важлива регідратація — без неї неможливо відновити захисні властивості шкірного бар’єра. Фахівці радять наносити зволожувальний крем одразу після пілінгу, а також обирати засоби, які містять кераміди та ніацинамід.

Не наносити сонцезахисний крем

Пілінг робить шкіру чутливішою — після нього ультрафіолет для неї особливо небезпечний. Що особливо важливо, вплив сонця збільшує ризик розвитку найрізноманітніших проблем — від передчасного старіння і до раку. Запам’ятайте: “свіжовідлущене” обличчя потребує більшого захисту, ніж “звичайне”. Обов’язково користуйся SPF-кремом після зволожувального — якщо, звісно, не робите пілінг на ніч.

Занадто частий пілінг

Пілінг схожий на тістечко: може, і хочеться з’їдати його щодня, але в довгостроковій перспективі це не в ваших інтересах. Дерматологи радять відлущувати шкіру раз на тиждень, якщо в вас суха або чутлива шкіра, і двічі — якщо комбінована, нормальна або жирна.

Не враховувати тип шкіри

Якщо ви не використовуєте пілінг, спеціально створений для вашого типу шкіри, то відлущування призведе тільки до сухості та подразнення. Для чутливої шкіри підійдуть тільки м’які хімічні засоби, для нормальної та комбінованої — хімічні та механічні, у випадку з жирною краще вибрати механічні. І, звісно ж, ніколи не використовуй два різні засоби разом — це тільки зашкодить обличчю.

Новини по темі