Головна Новини України Після нічної атаки Росія збільшила кількість ракетоносіїв у Чорному морі – Гуменюк

Після нічної атаки Росія збільшила кількість ракетоносіїв у Чорному морі – Гуменюк

by Max

Росія збільшила в Чорному морі кількість ракетоносіїв, повідомила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

«Корабель угруповання в Чорному морі складається з 11 кораблів. Кількість ракетоносіїв збільшена до 4. Всі вони надводні. Це до 32 ракет типу «Калібр» готових до використання», – сказала вона в ефірі національного телемарфону.

Гуменюк звернула увагу на те, що Росія схильна до «сакральності», і закликала українців бути обережнішими під час оголошення про повітряну небезпеку.

«Треба усвідомлювати, що ворог буде продовжувати тиск – вони тяжіють до сакральності, до дати 9 травня. Це очевидно. Крім того, налякані нашим контрнаступом анонсованим вони намагаються тиснути і завдавати ударів на випередження. Тому сигнали повітряної тривоги можуть лунати частіше – треба бути обережнішими і стежити за оперативними повідомленнями», – додала представниця б’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня.

Раніше в оперативному командуванні «Південь» повідомляли, що у Чорному морі Росія утримує до восьми кораблів, серед них був один надводний ракетоносій, споряджений 8 «Калібрами».

За даними Повітряних сил ЗСУ, російські війська вночі атакували Україну 24 безпілотниками, 18 з них знищили. Російські дрони були спрямовані з Брянської області та узбережжя Азовського моря.

Новини по темі