Головна Новини спорту «Піти в такій ситуації було неможливо»

«Піти в такій ситуації було неможливо»

by Max
«Піти в такій ситуації було неможливо»

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу розповів румунським ЗМІ про ситуацію в Україні, а також пояснив, чому не залишив свою посаду після початку повномасштабної фази війни з росією.

«Наразі питання не в тому, працювати чи ні, а в тому, щоб вижити. Футбол намагається утримати вболівальників, але за умов, коли він проводиться без глядачів, за умов, коли переїзди здійснюються автобусом чи потягом, це дуже складно. Але дуже важливо, щоб люди, окрім своїх турбот, отримували задоволення від своїх улюблених клубів. Футбол допомагає».

«Коли мене запросили, я погодився. Це був дуже сильний чемпіонат, команди грали в єврокубках. Так вийшло, що багато футболістів пішли, і зараз я маю молоду команду із перспективними гравцями. Піти в такій ситуації було неможливо. Я не думав про звільнення. Звичайно, були часи, коли команда переміщалася до Бухареста, до Снагова. Ми там тренувалися, потім поїхали до Європи на товариські матчі. Потім ми повернулися, чемпіонат розігрується у цих умовах».

«В деяких гравців сім’ї перебувають за кордоном, але є й інші футболісти, чиї батьки перебувають неподалік від зон бойових дій. Поки що у Києві тихо. Більше жодних проблем», – сказав Луческу в інтерв’ю Prima Sport.

Нещодавно Мірча Луческу провів свій 100-й матч на чолі «Динамо».

Новини по темі