Головна Новини спорту Північна Македонія – Україна. Текстова трансляція матчу

Північна Македонія – Україна. Текстова трансляція матчу

by Max

Кваліфікація ЧС-2023. Другий раунд. Перший матч.

Північна Македонія – Україна.

Північна Македонія: Діневська, Жакідова, Янеська, Петковська, Джатевська, Дукоська, Горджиєвська, Янкуловська, Міцевська, Кіпріжановська, Рістовська, Саздовська, Дабевська, Гічевська, Кочева, Ніколік.

Україна: Гладун, Дмитришин, Маркевич, Андрійчук, Прокопяк, Смолич, Кот, Мелекесцева, Салтанюк, Воловник, Смбатян, Стельмах, Глібко, Левченко, Коновалова, Компанієць.

Арбітри: Боріс Ципов, Зоран Клус (обидва – Словаччина), Кенан Сіврікая (Туреччина)

A1 Arena SC Boris Trajkovski (Скоп’є, Північна Македонія)

У суботу, 8 квітня, відбудеться перший матч плей-оф кваліфікації жіночого чемпіонату світу з гандболу, в якому зустрінуться збірні Північної Македонії та України. Зустріч відбудеться у Скоп’є та розпочнеться о 20:00 за київським часом.

  • Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Жіноча збірна України давно не пробивалася на великі форуми. Востаннє «синьо-жовті» виходили до фінальної частини чемпіонату світу ще 2009 року. На першому етапі кваліфікації ЧС-2023 українки двічі впевнено розібралися з Люксембургом (36:13 та 30:11). Тепер на шляху до чемпіонату світу у нашої команди стоїть Північна Македонія. Ця збірна є середняком європейського гандболу.

Головний тренер збірної України Віталій Андронов так охарактеризував македонську команду: «Кажуть, що нам пощастило із суперником. Але на папері це одне, а насправді все виглядає зовсім інакше. Це досвідчена команда, яка грала на чемпіонаті Європи, здобула досвід, протистояла потужним суперникам. Ми знаємо про ставлення до гандболу у Північній Македонії. Це релігія і в країні все робиться для команд. Ця збірна – це дуже серйозний суперник, який має все для того, щоб перемагати: крайні високого класу, гравці задньої лінії з кидками, потужна лінійна, непогані воротарі, європейські досвідчені тренери. Тому це буде дуже складне протистояння, в якому все вирішуватиметься в останній момент. І я сподіваюся, що успіх буде на нашому боці».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Північна Македонія – Україна.

Новини по темі