Головна Lifestyle Плануєте збільшити губи? Вас чекає несподіваний мінус

Плануєте збільшити губи? Вас чекає несподіваний мінус

by Max

Дівчата переважно йдуть на зміни зовнішності, віддаючи данину моді. Якщо загуглити: «Які губи подобаються чоловікам?», то найпопулярніша відповідь буде: «пухкі», розповідає KURAZH.

Дівчата з пухкими губами зчитуються навколишніми як більш чуттєві, палкі та тактильні. Який же сюрприз чекає на них, коли дівчина, яка зчитується як чуттєва, виявляється холодною. Чим це може бути небезпечним? Від вас чекатимуть певного (невластивого вам) типу поведінки. І ви просто почнете притягувати не тих людей. Незважаючи на зовнішні зміни, характер не змінюється, і може вийти, що ви будете змушені постійно носити маску.

Немає нічого поганого в тому, щоб вдаватися до покращення зовнішності, але важливо розуміти, навіщо жінка це робить.

Якщо ви йдете на це, щоб скоригувати якісь недоліки, при цьому залишаючись собою, то це чудово. Якщо ж ви прагнете змін від неприйняття себе і з нелюбові до себе, то краще спочатку пройти курс терапії з психологом. Можливо, після нього вам нічого не захочеться міняти. А якщо захочеться, це вже буде зовсім інша історія.

Всі чоловіки різні, і жінки їм подобаються різні: Головне — знайти свою людину. Чоловіки люблять не за губи, чоловіки люблять тих жінок, котрі люблять самі себе.

Новини по темі