Головна Новини України Поліція Київщини повідомила про кримінальне провадження щодо порушення недоторканності приватного життя журналістки

Поліція Київщини повідомила про кримінальне провадження щодо порушення недоторканності приватного життя журналістки

by Max

Поліція розпочала кримінальне провадження після отримання заяви неназваної журналістки про втручання у приватне життя, повідомив 18 січня відділ комунікації поліції Київської області.

«17 січня до поліції Київщини звернулася журналістка із заявою про втручання у її приватне життя. Потерпіла зазначила, що під час відпочинку її було знято на приховану камеру в орендованій кімнаті одного із заміських комплексів у Київській області, а також її автомобіль. На вказаному відео, яке було розповсюджене в медіа, журналістка зафільмована в неробочий час під час відпочинку у колі колег», – ідеться в повідомленні

У поліції вказують, що згідно зі статтею 477 КПК України досудове розслідування правопорушення, передбаченого статтею 182 Кримінального кодексу України, здійснюється у формі приватного обвинувачення та лише на підставі заяви потерпілого.

Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею 182 ККУ «Порушення недоторканності приватного життя» за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.

Раніше про втручання у приватне життя і незаконне стеження за своєю командою повідомив засновник проєкту журналістських розслідувань Bihus.Info Денис Бігус. Також цього тижня журналіст-розслідувач Юрій Ніуолов інформував про спробу невідомих осіб проникнути в його помешкання.

Президент України Володимир Зеленський, коментуючи ці події, заявив, що «тиск на журналістів неприпустимий».

Новини по темі