Головна Новини спорту Політехніка-Галичина завдала поразки Київ-Баскету

Політехніка-Галичина завдала поразки Київ-Баскету

by Max

У п’ятницю, 17 березня, у Львові у черговому баблі ігор баскетбольної Суперліги України відносини з’ясували місцева «Політехніка-Галичина» та столичний «Київ-Баскет».

Галичани протягом другої 10-хвилинки створили собі запас міцності в дев’ять очок, але надовго його не зберегли і у дебюті третьої чверті вже «Київ-Баскет» вів у рахунку. Втім, гравці «Політехніки» невдовзі зробили собі ще більш солідніший заділ, повівши вже 13-ть пунктів. Цього виявилося достатньо для підсумкової перемоги – 75:67.

У турнірній таблиці Суперліги «Політехніка-Галичина» посідає п’яте місце з 14-ма перемогами у 26-ти матчах. «Київ-Баскет» зазнав восьмої поразки у сезоні у 26-ти іграх – він залишається на другій позиції.

Київ-Баскет – Політехніка-Галичина – 67:75 (18:20, 13:15, 16:21, 20:19)

Київ-Баскет: Заплотинський 9 + 9 підбирань, Кісільчук 1, Кінгсбі 12 + 7 підбирань – 6 втрат, Дубоненко 19, Новіков 12 + 8 підбирань – старт; Юрченко 7 + 5 підбирань, Мусієнко 5 + 5 підбирань, Кошеватський 2.

Політехніка-Галичина: Крамар 18, Федчук 9, Бережний 9, Тіщенко 0, Горобченко 24 + 9 підбирань + 5 передач + 5 перехоплень – старт; Станішевський 8 + 6 підбирань, Ожегов 5 + 6 підбирань, Бартоломеєв 2 + 6 підбирань.