Головна Lifestyle Пообіцяв утримуватися: стала відома причина, чому Каньє Вест та Бʼянка Цензорі одружилися

Пообіцяв утримуватися: стала відома причина, чому Каньє Вест та Бʼянка Цензорі одружилися

by Max
Пообіцяв утримуватися: стала відома причина, чому Каньє Вест та Бʼянка Цензорі одружилися

Американський репер Каньє Вест і його дружина Б’янка Цензорі, 28, одружилися з “релігійних міркувань” після того, як він пообіцяв утримуватися від сексу до одруження після розлучення з Кім Кардашʼян.

Як інформує KURAZH, про це пише Us Weekly.

Після місяців таємниць навколо їхнього бурхливого союзу інсайдер розповів, що закохані пішли до вівтаря, щоб “бути інтимними”.

“Каньє називає її своєю музою і любить одягати її”, — додало джерело, перш ніж зазначити, що 46-річний володар “Греммі” “дуже “закоханий” і “надихається” своєю 28-річною дружиною.

Напередодні стало відомо, що епатажна пара справді перебуває в офіційному та законному шлюбі.

Багато хто припускав, що музикант і його обраниця одружилися на церемонії, яка не мала юридичної сили, оскільки, здавалося, не було жодних доказів союзу, і повідомлялося, що вони провели приватну церемонію в Беверлі-Гіллз на початку 2023 року в січні без офіційної ліцензії на шлюб.

Згідно з ліцензією на шлюб, епатажна пара одружилася в Пало-Альто, Каліфорнія, відомому як Силіконова долина. Вони вибрали таємне місце для особливої події.

Документ було подано під їхніми повними іменами Б’янка Цензорі та просто “Є” для репера, який юридично змінив своє ім’я з Каньє Омарі Вест у жовтні 2021 року.

Пару одружив каліфорнійський чиновник Джеймс Мейфілд.

Дата їхнього одруження – 20 грудня 2022 року – лише через місяць після того, як бізнесмен завершив своє розлучення з Кім Кардашʼян.

Новини по темі