Головна Lifestyle Поради для побудови нових відносин після розлучення

Поради для побудови нових відносин після розлучення

by Max

Ми всі заслуговуємо на любов і романтику, навіть якщо це не вийшло з першого разу, інформує KURAZH.

Якщо ви зацікавлені в побаченнях після розлучення, ви маєте пам’ятати, що жодне керівництво не підійде абсолютно всім.

Побачення — це особистий досвід, який вимагає терпіння та емоційної зрілості, тому ваша здатність зустрічатися залежатиме від ваших особистих обставин і того, як ви почуваєтеся.

При цьому є кілька загальних порад і правил, яких ви можете дотримуватися, коли будете готові повернутися до особистого життя після розлучення.

Коли слід починати зустрічатися

Коли справа доходить до побачень після розлучення, не існує фіксованого плану часу.

Чи чекаєте ви місяці, чи роки, вам потрібно слідувати своїй інтуїції та починати лише тоді, коли ви відчуєте, що готові це зробити? А як зрозуміти, що ви готові? Це залежить від вашої інтуїції.

Якщо ви почуваєтеся емоційно здоровою людиною, вас більше не обтяжує розлучення, і ви хочете, щоб ваше життя було доповнене побаченнями, новими стосунками, це ознака того, що ви дійсно можете почати нове особисте життя.

З іншого боку, якщо ви все ще оплакуєте втрату свого колишнього партнера, вам може знадобитися деякий час, перш ніж ви почнете активні дії.

Також рекомендується добре подумати, перш ніж знову почати зустрічатися. Перевірка себе — чудовий спосіб зрозуміти, що ви відчуваєте. Це також важливий спосіб побачити, чи готові ви проводити час із кимось новим.

Найкращі поради для побачень після розлучення

Чи готові ви зустріти того самого? Ось кілька ключових порад, які слід пам’ятати, коли ви готуєтеся знову почати знайомитися.

Подумайте про свій шлюб. Це може бути важким питанням, але ви повинні подумати про свій шлюб і причини, через які він розпався. Усі ми люди, і всі ми можемо вчитися у важких ситуаціях.

Погляньте неупереджено на минуле і подивіться, чого ви можете навчитися з нього.

Якщо ви ще не готові переглянути помилки свого шлюбу, це може бути ознакою того, що ви також не готові прийняти нову себе.

Цілком природно, що повторні побачення можуть викликати прикрі почуття.

Хоча ви повинні зцілитися від своїх минулих стосунків, перш ніж знову зустрічатися, є невеликий шанс, що все одно виникнуть сумні емоції.

Переконайтеся, що у вас є час, щоб відчути та відпустити ці почуття. Не блокуйте їх, постарайтеся усвідомити, прийняти та попрощатися з ними, легко і вільно.

Подумайте, що саме ви шукаєте

Коли ви починаєте зустрічатися, на секунду задумайтеся про те, що ви дійсно шукаєте. Ви хочете ще одного партнера по шлюбу? Ви шукаєте швидкоплинні розваги? Чи ви хочете просто довготривалих стосунків?

Зазвичай ваші почуття змінюються після розлучення. У минулому ви могли віддавати перевагу серйозним стосункам, але тепер ви, можливо, захочете випробувати легку інтрижку.

Це абсолютно нормально, але дуже важливо, щоб ви могли визначити, чого хочете — це полегшить вам життя, щойно ви почнете зустрічатися з потенційними кандидатами.

Цінуйте себе

На жаль, багато розлучених кидаються в низку побачень і ламають себе, намагаючись задовольнити потреби потенційних партнерів.

Одна з найважливіших порад, яку слід пам’ятати, — це цінувати себе і свої потреби.

Будьте егоїстичні та ставте себе на перше місце під час знайомства, ніколи немає причин ставити почуття потенційного партнера вище за свої власні!

Це відсіє всіх несумісних, і у вас залишаться ті люди, які поважають ваші кордони. Підлаштовуватися і принижувати себе перед кимось — великий ризик втратити його.

Скористайтеся допомогою

Хоча ця порада підійде не всім, але кілька коротких консультацій або сеансів терапії можуть створити дива з вашим мисленням, коли ви знову почнете зустрічатися.

Багато хто вважає, що їм це не потрібно, що вони й самі з усім впораються, але в житті все не так просто.

Досвідчений професіонал може провести вас через початковий процес знайомства, що дасть вам змогу максимально використати цей досвід.

Будьте чесними

Будьте готові до чесності, йдучи на побачення. Бути вразливим може бути страшно, але набагато краще почати нові стосунки з довірою і чесністю, ніж із брехнею про минуле.

Розлучення — це нормально, тож не соромтеся свого минулого. Це також сигналізуватиме про те, що ви зцілилися й емоційно дозріли — це краще, ніж секрети та брехня, а потім і почуття провини!

Ви також можете подумати про те, щоб зустрічатися з іншими розлученими чоловіками, оскільки вони зрозуміють вашу ситуацію краще, ніж ті, хто ніколи не був одружений.

Новини по темі