Головна Новини України порт Новоросійська, ймовірно, модернізували для підтримки базування кораблів з окупованого Криму

порт Новоросійська, ймовірно, модернізували для підтримки базування кораблів з окупованого Криму

by Max

У порту Новоросійська, ймовірно, вдосконалили забезпечення та технічне обслуговування Чорноморського флоту РФ, щоб підтримувати нові умови базування кораблів, повідомляє Міністерство оборони Британії з посиланням на дані своєї розвідки.

1 квітня фрегат «Григорович» здійснив роботу з перевантаження озброєння на базі Чорноморського флоту (ЧФ) у порту Новоросійськ. У розвідці звертають увагу, що сучасні російські військові кораблі, такі як фрегат класу «Григорович», мають системи вертикального пуску для стрільби крилатими ракетами по морських і наземних цілях – такі ракети історично перезавантажувалися в Севастополі, в окупованому Криму.

Міноборони Британії зауважує, що ЧФ здебільшого вивів свої кораблі та підводні човни із Севастополя далі на схід до Новоросійська, а після усунення командувача ЧФ у березні 2024 року флот був найменш активним з початку війни.

«Його (ЧФ) технічне обслуговування, матеріально-технічне забезпечення та інфраструктура поводження зі зброєю в Новоросійську, швидше за все, вдосконалено для підтримки нових домовленостей про базування на невизначений термін», – йдеться у повідомленні.

Новини по темі