Головна Lifestyle “Правило 12”: експерти радять, як протистояти потрясінням у своєму житті

“Правило 12”: експерти радять, як протистояти потрясінням у своєму житті

by Max

Експерти із ментальних питань розповіли, як боротися зі стресом та їхніми наслідками. Вони пояснили, що найсильніші емоційні удари психіка переживає в перші 10-12 хвилин після неприємної події, інформує KURAZH.

Саме в ці хвилини люди найчастіше ухвалюють необдумані рішення, говорять “у серцях” те, про що можуть пошкодувати. Тому дуже важливо застосувати будь-яку техніку, щоб відволіктися і заспокоїтися, а після напруга почне знижуватися.

Дайте собі час пережити стрес і відпустіть його, радять експерти. У цей час можна повільно і глибоко порахувати, зосередившись на диханні, або так само повільно порахувати про себе.

Щоб уникати стресів, оточуйте себе мотивованими й успішними людьми. Спілкування з тими, хто вже досяг багато чого, налаштовує на позитивний лад і дає змогу підтримувати власну мотивацію.

Якщо сильний стрес уже стався, негайно увімкніть улюблену музику, займіться фізичними вправами. Це не тільки покращує здоров’я і підвищує енергію, а й знижує рівень “гормону стресу” — кортизолу.

Новини по темі