Головна Новини спорту Президент МОК – про дискваліфікацію Валієвої: «Маємо поважати рішення суду»

Президент МОК – про дискваліфікацію Валієвої: «Маємо поважати рішення суду»

by Max

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах заявив, що організація приймає рішення Спортивного арбітражного суду (CAS) про чотирирічну дискваліфікацію фігуристки Каміли Валієвої за допінг, і закликав спортивні організації звертати більше уваги на людей, які оточують атлетів.

«Ми прийняли рішення Спортивного арбітражного суду (CAS), з яким МОК, звичайно, погодиться. Усі у світі мають право на критику рішення суду, мати власну думку. Щодо нас, то ми маємо повністю поважати це рішення.

Для нас ця справа є ще одним підтвердженням того, що наша рішучість, наші вимоги, які ми неодноразово заявляли під час допінгових справ, стосуються не лише спортсменів, а й їхнього оточення, чия діяльність має досліджуватися більше, краще та глибше, а також піддаватися санкціям. Це ще актуальніше, коли питання стосується неповнолітніх. Я можу лише закликати всі організації, відповідальні за боротьбу з допінгом, усі агентства до того, щоб особливу увагу приділяти оточенню», — сказав Бах на пресконференції в четвер.

Новини по темі