Головна Lifestyle Про Мандалорця і Грогу знімуть повнометражний фільм: подробиці

Про Мандалорця і Грогу знімуть повнометражний фільм: подробиці

by Max
Про Мандалорця і Грогу знімуть повнометражний фільм: подробиці

Кіновсесвіт “Зоряні війни” доповнить повнометражний фільм “Мандалорець і Грогу” (The Mandalorian & Grogu), який стане продовженням популярного однойменного серіалу з Педро Паскалем у жанрі космічний вестерн.

Як пише Variety, режисером фільму стане Джон Фавро, який також є творцем оригінального серіалу, інформує KURAZH.

Зйомки фільму планують розпочати вже цього року. Зараз будь-які подробиці фільму не розкриваються. У тому числі невідомо, в який часовий проміжок будуть розвиватися його події, адже зараз також ведеться розробка четвертого сезону серіалу.

“Мені подобалося розповідати історії, дія яких відбувається в багатому світі, створеному Джорджем Лукасом. Перспектива вивести Мандалорця і його учня Грогу на великий екран надзвичайно захоплююча”, – заявив Фавро, коментуючи анонс майбутнього фільму.

Фавро продюсуватиме фільм “Мандалорець і Грогу” разом із президентом Lucasfilm Кетлін Кеннеді та творцем “Асоки” з Росаріо Доусон у головній ролі Дейвом Філоні, який також працював над “Мандалорцем”. 

“Джон Фавро та Дейв Філоні представили двох нових улюблених персонажів у “Зоряних війнах”, і ця нова історія ідеально підходить для великого екрану”, – сказала Кеннеді.

Новини по темі