Головна Новини спорту Приходько розповів, чому відмовився виступати за збірну України

Приходько розповів, чому відмовився виступати за збірну України

by Max

Друга ракетка України в парному розряді Олег Приходько розповів, чому відмовився виступати за збірну в Кубку Девіса, а також про своє ставлення до можливого усунення спортсменів з росії і білорусі від участі в Олімпійських іграх у Парижі-2024.

«ФТУ мене запрошувала на матч Кубку Девіса проти Угорщини минулого року та навіть пропонувала гроші. Я не захотів грати, тому що їхні висловлювання на мою адресу були для мене неприйнятними. Справа була абсолютно не в грошах.

На сьогоднішній день контактів із ФТУ у мене немає і ніколи не було, як це не парадоксально. Насправді, я не вважаю, що у нас із Владом Манафовим найсильніша пара в Україні. У нас є сильні хлопці, наприклад Денис Молчанов. На мою думку, він найдосвідченіший і він повинен грати, може, з Владом, може, ще з кимось. У Влада з Іллею Білобородьком хороша пара. Можливо, з Віталіком Сачком чи Льошою Крутих будуть гарні пари, просто вони не пробували і не грали. Тож грати за збірну планів немає – там сформований склад.

Щодо усунення від Олімпіади спортсменів із білорусії та росії, мені як спортсмену цього не зрозуміти. Я розумію, що для всіх хлопців це мрія, до якої вони йшли все життя. Я вважаю, що спорт має об’єднувати людей. У давнину, коли проходили Олімпіади, всі війни зупинялися, а зараз це частина війни.

Вважаю, що спортсменам потрібно давати шанс реалізуватись. Для більшості це єдина Олімпіада у житті. Просто я ставлю себе на їхнє місце, і не хотілося б, щоб мене відсторонили від найважливішої події у моєму житті, до якого я йшов усе життя», – сказав Приходько.

Новини по темі