Головна Lifestyle Психологи назвали дві ознаки того, що чоловік буде навіки глибоко відданий вам

Психологи назвали дві ознаки того, що чоловік буде навіки глибоко відданий вам

by Max

Важко бути впевненою в чоловікові, особливо, якщо досвід зради вже був. Але й тотальна підозрілість теж здатна зруйнувати стосунки. Причому закінчиться все словами “Я так і думала, мужикам взагалі вірити не можна”, інформує KURAZH.

Проблемою перейнялися психологи — експерти з Університету Північної Кароліни сформулювали дві ознаки того, що чоловік не планує з вами розлучатися, а навпаки, збирається будувати довгострокові стосунки.

Він будує плани на майбутнє та говорить про них

Такий чоловік вдячний вам за час разом: він ставиться до того, що ви для нього робите, з вдячністю. І не соромиться відкрито говорити про майбутнє: планувати відпустку, купівлю житла, заводить бесіду про дітей та інші речі, яких у вашому житті поки що немає, але вони обов’язково з’являться, адже ваші стосунки розвиваються.

Він любить проводити час із вами

І йдеться не про те, щоб сидіти поруч, кожен у своєму телефоні. Це має бути якісний час — коли ви розмовляєте, обговорюєте спільний побут, справи, знайомих, плани на майбутнє, дивитеся кіно або йдете в похід. Ви можете бути зайняті чим завгодно, але при цьому відчуваєте увагу партнера, його до вас інтерес.

Це ті моменти, які заряджають енергією і дають сили на те, щоб справлятися з життєвими труднощами. Вони означають, що чоловік вкладається у стосунки, а отже, готовий і хоче їх продовжувати.

Новини по темі