Головна Lifestyle Психологи назвали вік дитини, коли їй можна купувати телефон

Психологи назвали вік дитини, коли їй можна купувати телефон

by Max

Перший телефон дитині має сенс купувати, коли вона починає ходити до школи і зі школи самостійно та гуляє сама, щоб мати з нею зв’язок, інформує KURAZH.

Водночас важливо розуміти, що на такий простий телефон можна перетворити будь-який смартфон за допомогою налаштувань усередині будь-якого сучасного гаджета, або за допомогою програм батьківського контролю.

Психологи зазначили, що деякі дорослі, вручаючи дитині смартфон без завчасно зроблених налаштувань, не замислюються, що дають дитині скриньку Пандори.

Ні для кого не секрет, що в інтернеті, як і в звичайному житті, є як хороше, безпечне, потрібне і корисне, так і погане, шкідливе, абсолютно безглузде і небезпечне. Тому, купуючи дитині смартфон з метою, щоб у вас була можливість оперативно з нею зв’язатися, важливо підготувати гаджет у такий спосіб, щоб він працював як телефон, а не як портативна ігрова приставка і безлімітний вихід в інтернет із можливістю відвідувати будь-які сайти і завантажувати будь-які ігри та додатки.

Якщо ж говорити про повноцінний смартфон з усіма функціями, то що пізніше його надати дитині, то буде краще, підкреслили фахівці.

Це вік приблизно 12-13 років. І навіть у цьому випадку важливо обговорити з дитиною і встановити в самому гаджеті або за допомогою батьківського контролю розумні обмеження на ігри в телефоні. У цьому разі батькам не потрібно буде перетворюватися на шпигунів і контролерів і постійно перевіряти, чи не сидить дитина в телефоні. Коли вона сягатиме раніше встановленого часового ліміту під час ігор, на екрані телефону виникатиме повідомлення про те, що час минув.

Новини по темі