Головна Новини спорту «Питання трансляцій вирішуватиметься найближчим часом»

«Питання трансляцій вирішуватиметься найближчим часом»

by Max

27 квітня телекомпанія Setanta Sports повідомила про те, що не продовжуватиме контракт з Українською Прем’єр-лігою.

Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий прокоментував заяву офіційного телетранслятора матчів про припинення співпраці з УПЛ.:

«Так, дійсно, УПЛ отримала повідомлення від Setanta про те, що компанія вирішила не продовжувати угоду з Лігою на трансляцію матчів Чемпіонату, починаючи з наступного сезону. Мова йде про трирічну пропозицію, про яку було анонсовано влітку, перед початком сезону 2022/23. Враховуючи те, що офіційний мовник фактично не отримав можливості експлуатувати повний перелік матчів Чемпіонату, то зазначена пропозиція втратила свою силу. Проте, слід зазначити, що, незважаючи на всі умови, трансляція матчів поточного сезону буде повністю здійснена, згідно домовленостей Ліги з офіційним мовником.

Відкликавши свою трирічну пропозицію, компанія Setanta запевнила Українську Премʼєр-Лігу, що вона залишається відкритою до співпраці з Лігою та готова до нових перемовин щодо трансляції матчів УПЛ, вже з урахуванням поточної ситуації. Тому, вже в найближчому майбутньому буде вирішуватися питання трансляцій матчів наступного сезону УПЛ, після розгляду клубами всіх доступних варіантів та прийняття відповідних рішень. Ми сподіваємося, що нам вдасться знайти найкраще рішення для розвитку і майбутнього українського футболу.

В першу чергу, ми хочемо висловити щиру подяку компанії Setanta Sports за те, що вони прийшли на допомогу українському футболу у найбільш скрутний момент в нашій історії. Попередні перемовини з потенційними бродкастерами Української Прем’єр-Ліги розпочалися ще задовго до повномасштабного вторгнення, проте Setanta була з тих трансляторів, якого не зупинили ні величезні ризики, ні повна невизначеність щодо проведення чемпіонату України з футболу».

Новини по темі