Головна Новини спорту Рейтинг WTA. Стародубцева близька до топ-200, Байндл солідно просіла

Рейтинг WTA. Стародубцева близька до топ-200, Байндл солідно просіла

by Max

Минулого тижня жінки зіграли три турніри категорії WTA 250. У Варшаві на харді перемогла перша ракетка світу Іга Свьонтек, вона продовжує носити тенісну корону. Фіналістка Лаура Зігемунд піднялася на 42 позиції, але все ще в другій сотні.

На ґрунті в Гамбурзі перемогла Аранча Рус із Нідерландів. Вона оновила особистий рекорд, піднявшись на 42-й рядок рейтингу WTA. Фіналістка Нома Акуге Ноха з Німеччини з початку третьої сотні застрибнула до топ-150.

На ґрунтових кортах Лозанни виграла трофей Елізабетта Коччаретто з Італії, вона дебютувала в топ-30. Фіналістка Клара Бюрель також оновила своє найкраще досягнення – 61-ше місце.

У першій десятці відбулася одна зміна – Онс Жабер і Каролін Гарсія помінялися місцями.

Топ-10 рейтингу WTA

Що стосується українок, то чотири наші найкращі тенісистки залишилися на своїх місцях. Солідно просіла Катерина Байндл, яка втратила очки за минулорічний півфінал у Варшаві. Черговий особистий рекорд у рейтингу встановила Юлія Стародубцева, яка вже наблизилася до топ-200. У решти зміни незначні.

Українки в рейтингу WTA

У парному рейтингу сестри Кіченок і Марта Костюк залишилися на своїх місцях, Ангеліна Калініна втратила одну сходинку.

Українки в топ-200 парного рейтингу WTA

У Чемпіонській гонці обійшлося без змін у верхах.

Чемпіонська гонка WTA

З українок у Чемпіонській гонці втратили Даяна Ястремська, Катерина Байндл, Катаріна Завацька, Дар’я Снігур, трохи додала лише Катерина Володько. У решти без змін.

Українки в Чемпіонській гонці WTA

Новини по темі