Головна Новини спорту Рейтинг WTA. Свьонтек зберегла лідерство, Світоліна знову в топ-100

Рейтинг WTA. Свьонтек зберегла лідерство, Світоліна знову в топ-100

by Max

Два останні тижні жінки провели на кортах Ролан Гаррос. Цього року свій титул на ґрунтовому мейджорі захистила полька Іга Свьонтек, яка таким чином зберегла статус першої ракетки світу. Фіналістка Кароліна Мухова піднялася на 27 позицій і тепер посідає 16-ту сходинку, оновивши особисте досягнення.

У першу трійку вперше в кар’єрі піднялася Єлена Рибакіна, з десятки вибула Дар’я Касаткіна. Також потрібно відзначити дебют у топ-10 бразильської тенісистки Беатріс Хаддад Майї.

Топ-10 рейтингу WTA

Практично всі українки за підсумками цих двох тижнів або поліпшили своє становище, або залишилися на колишніх місцях. У першу сотню повернулася Еліна Світоліна, у топ-50 – Леся Цуренко, Марта Костюк оновила особистий рекорд, Калініна – повторила. Катаріна Завацька знову в топ-200.

Українки в рейтингу WTA

Людмила Кіченок не зуміла захистити минулорічний півфінал у Парижі й вилетіла з першої десятки світового рейтингу. Костюк тут 30-та, Надія Кіченок – 54-та.

Українки в топ-200 парного рейтингу WTA

У чемпіонській гонці Іга Свьонтек піднялася на другу позицію, випередивши Рибакіну. У топ-8 піднялися Кароліна Мухова і Корі Гауфф, Хаддад Майя – дев’ята.

Чемпіонська гонка WTA

Тут Калініна і Костюк трохи опустилися, але солідно додали Цуренко і Світоліна. На цей момент ми потенційно маємо чотирьох тенісисток у топ-40.

Українки в Чемпіонській гонці WTA

Новини по темі