Головна Новини спорту рішення про продовження роботи в Динамо прийматиме Луческу

рішення про продовження роботи в Динамо прийматиме Луческу

by Max

За інформацією журналіста Ігоря Бурбаса, наставник «Динамо» Мірча Луческу бачився з командою після заміни коронарного стенту, а не після операції на суглобі у нозі.

«Хотів би уточнити інформацію свого колеги Романа Бебеха. Теорію на клубній базі Мірча Луческу проводив не після операції, а після заміни коронарного стента. Це було між матчами з «Шахтарем» і «Металістом».

«Після заміни суглоба в нозі Містер поки не бачився з командою, від імені якої провідати його приходив капітан Сергій Сидорчук. Луческу може і хотів би вирватись на базу, але після таких складних видів хірургічних втручань близько тижня в принципі протипоказано вставати зі спеціально обладнаного ліжка. Тому тренер тримає зв’язок зі своїм штабом лише телефоном», – написав Бурбас.

Крім того, журналіст додав, що повернення Луческу до роботи у новому сезоні залежить від відновлення та стану здоров’я тренера.

«У нинішньому стані для Луческу найголовніше зараз – правильно відновитися. Саме від цього залежатиме, чи залишиться він у «Динамо» на наступний сезон. Рішення за ним і лише за ним. З боку керівництва на даний момент до румуна повна довіра і жодних намірів дочасно розривати контракт, що додатково тягне за собою ще й немалу грошову компенсацію».

Новини по темі