Головна Lifestyle Робимо універсальний засіб для виведення плям власноруч: 100% натуральний рецепт

Робимо універсальний засіб для виведення плям власноруч: 100% натуральний рецепт

by Max

Ми часто “саджаємо” різні плями на одяг, вивести які буває вкрай складно. Це відбувається через те, що речовина глибоко проникає в матеріал, у саму його структуру. А якщо пляма ще й засихає, то відчистити її ще складніше. Це можна віднести, наприклад, до плям крові, трави, вина, жиру і різних видів соусів, основою яких є томати. Головний момент, який допоможе видалити будь-яку пляму з матеріалу — діяти якомога швидше. У цьому разі ймовірність повного її видалення набагато вища. Крім того, чималу роль відіграє і застосування хорошого засобу для виведення плям. Саме такий засіб ми з вами зараз і приготуємо, інформує KURAZH.

Як зробити засіб для виведення плям в домашніх умовах

Найпростіший варіант — скористатися готовим магазинним засобом для виведення плям. Але якщо раптом його у вас не виявилося під рукою, то не варто засмучуватися і панікувати. Замінити його можна за допомогою нашого засобу. Такий засіб для виведення плям відмінно підійде для виведення більшості плям з одягу, різних речей і з меблів. Наприклад, з покриття дивана. Рецепт його гранично простий.

Інгредієнти

Їх всього 3 і всі вони повністю натуральні. А це означає, що ніякої “хімії”, здатної нашкодити нашому здоров’ю, ми використовувати не будемо. Це:

  • спирт
  • сік лимона
  • харчова сода

Як зробити засіб для виведення плям?

Разом ці три продукти створюють рішення, яке допоможе нам видалити більшість плям з нашого одягу. Змішайте всі інгредієнти в рівних пропорціях і добре їх перемішайте.

Як використовувати засіб?

Після змішування компонентів рецепта, засіб можна використовувати за призначенням. Для цього його просто наносять на пляму, залишають на 15 хвилин, після чого одяг споліскують і перуть як зазвичай.

А ось втирати засіб для виведення плям не потрібно! Інакше ви напевно “заженете” пляму так глибоко в структуру матеріалу, що очистити її буде дуже складно.

Чому цей рецепт добре працює?

Спирт — хороший розчинник, який допомагає розчиняти олійні або жирні речовини.

Лимонний сік містить лимонну кислоту, яка працює як натуральний відбілювач і засіб для виведення плям.

Харчова сода має злегка лужну реакцію, що допомагає нейтралізувати та видалити кислоти, а також пом’якшити деякі типи плям, наприклад, плями від кави та чаю.

Новини по темі