Головна Новини спорту Роман ЗОЗУЛЯ – про образи фанатів: «Вузьколобих ще багато»

Роман ЗОЗУЛЯ – про образи фанатів: «Вузьколобих ще багато»

by Max

Відомий український футболіст Роман Зозуля, який виступає за «Райо Махадаонда», прокоментував образи з боку іспанських фанатів.

«Настав час написати про нещодавню ситуацію з фанатами. Читаю коментарі і багато людей чекають, коли я висловлю свою думку з цього приводу.

Я спокійно ставлюсь до того, що комусь може подобатися або не подобатися моя професійна діяльність. Я ж не борщ, щоб мене усі любили) Але тут ситуація інша. Коли я переїхав до Іспанії, деякі «ліві» двіжі іспанских клубів вирішили, що я «фаshист» та «наtsист», через те, що підтримую добровольчі батальйони, які захищають Україну.

А ще за фото на фоні портрету Степана Бандери та фото з передової, куди я їздив, щоб провідати наших героїв. Після повномасштабного вторгнення і усіх звірств, які вчинили росіянці на нашій землі мені здавалось, що завіса впала і кожному тепер зрозуміло, що раша – це країна-терорист. Але виявилося, що вузьколобих ще багато. На останньому матчі образливі скандування були не тільки з фанатського сектору, але й від звичайних вболівальників: «путін вас переможе, ми за путіна, Зозуля – наtsист».

Чи мене це чіпляє? Так. Не як футболіста, а як громадянина. Шкода, що очі цих людей так і не відкрились. І вони досі впевнені, що в нашій країні не війна, а якась операція. Що люди не гинуть, а всі новини – це постановка і фейк.

Я розумію, що все це наслідки кремлівської пропаганди, яка дотепер потужно працює та продовжує інфікувати і роз’їдати їхні мізки.

І у мене немає ні бажання, ні сил постійно рефлексувати на такі ситуації. Проте сподіваюсь, що на них зверне увагу МЗС України та наше консульство.

А я продовжу грати і підтримувати свою країну та ЗСУ. Дякую всім, хто турбується і, хто допомагає – ви неймовірні. Йдемо далі. Працюємо. Прославляємо», – написав Зозуля.

Новини по темі