Головна Новини України Розглянули «три великі теми» – Зеленський про засідання РНБО

Розглянули «три великі теми» – Зеленський про засідання РНБО

by Max

Президент України Володимир Зеленський повідомив про засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому розглянули «три великі теми».

«Перша – безпека людей. Чверть бомбосховищ по Україні й третина по Києву непридатні для використання. Рішення РНБО: винних притягти до відповідальності, а всі захисні споруди привести в належний стан. Друга – суди. Продовжуємо судову реформу в тісній співпраці з ЄС. Посилюємо відповідальність за корупцію в системі правосуддя. Окремо опрацьовуємо механізм для захисту в судах іноземних та внутрішніх інвестицій», – написав він у телеграмі.

Третє питання, яке розглянули на засіданні РНБО, – майбутнє України в ЄС. Зеленський повідомив про прискорення роботи над виконанням європейських рекомендацій.

Читайте також: Україна виконала дві з семи умов для початку переговорів про членство в ЄС – Reuters

На початку червня внаслідок падіння уламків російських ракет в Києві загинули троє людей, з них одна дитина, ще 11 зазнали поранень. За повідомленнями очевидців, люди загинули на вулиці біля медзакладу в Деснянському районі, бо не змогли потрапити до укриття, яке, за деякими даними, було зачиненим.

Після цього уряд ініціював перевірку усіх укриттів в Україні.

10 червня міністр із питань стратегічних галузей промисловості, визначений від уряду відповідальним за перевірку укриттів Олександр Камишін заявив, що «результати – невтішні». За його словами, до стану лише 15% укриттів у Києві не виникло зауважень.

Новини по темі