Головна Новини України розширення Україною оборонних ліній зменшить здатність Росії просуватися вперед

розширення Україною оборонних ліній зменшить здатність Росії просуватися вперед

by Max

Україна майже напевно прискорила будівництво оборонних позицій на кількох ділянках лінії фронту, йдеться про протитанкові «зуби дракона» і рови, піхотні окопи, мінні поля та укріплені оборонні позиції. Про це повідомляє Міністерство оборони Британії з посиланням на дані своєї розвідки.

Як зауважують у британській розвідці, дуже ймовірно, що розширення оборонних ліній зменшить здатність Росії просуватися вперед або використовувати тактичні переваги в рамках її поточних наступальних операціях.

«Створення великих оборонних позицій вказує на виснажливий характер конфлікту і означає, що будь-яка спроба прориву буде з високою ймовірністю супроводжуватися великими втратами», – йдеться у повідомленні Міноборони Британії.

Читайте також: «Армія РФ «вгризається» в захоплені території»: що з фортифікаціями на півдні?

У січні Кабінет міністрів України виділив додаткові 2,5 мільярди гривень для будівництва інженерно-технічних і фортифікаційних споруд. Протягом останніх місяців фортифікаційне обладнання смуг оборони збільшили.

Зокрема, речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Ілля Євлаш у лютому повідомив, що на Куп’янському напрямку «досить потужні фортифікації почали зводити ще з осені».

«Зараз триває зведення фортифікаційних споруд на цьому напрямку: там є і бетонні споруди, які є довготривалими оборонними точками, крім того, постійно риються десятки ВОПів, які вже облаштовані на цьому напрямку. Впроваджуються мінні поля на найбільш загрозливих ділянках», – розповів він.

Новини по темі