Головна Lifestyle Розсипали сіль: що потрібно зробити, щоб нейтралізувати погану прикмету

Розсипали сіль: що потрібно зробити, щоб нейтралізувати погану прикмету

by Max

Упустити пачку або перекинути сільничку — ну хто з нас без гріха. Забобони кажуть, що це не до добра. Але з будь-якою бідою можна впоратися, інформує KURAZH.

Хтось на цю прикру подію не зверне жодної уваги (і правильно зробить), а хтось щиро засмутиться: якщо вірити прикметам, розсипати сіль — це до сварок. А вдома хочеться затишку, тепла і миру.

Ця прикмета народилася в ті часи, коли сіль була неймовірною коштовністю, рідкісною і дуже дорогою. Звісно, якщо її просипати, чекай щонайменше скандалу, а то й запотиличника. Зараз солі вистачає, лікарі навіть кажуть, що її занадто багато і добре б поменше, але прикмета все одно нікуди не поділася. Тому є й друга причина: сіль вважається одним із найважливіших магічних атрибутів поряд із дзеркалами.

Що робити, якщо розсипали сіль

Є кілька способів обдурити погану прикмету. Можна навіть застосувати їх усі по черзі.

  • Перше: візьміть дрібку солі, що просипалася, правою рукою і киньте через ліве плече. Прикмети кажуть, що так ви відлякаєте лукавого, який визирає якраз через ліве плече і тільки й чекає нагоди напаскудити.
  • Друге: поклацайте над сіллю пальцями. Прийнято вважати, що це мінімізує негатив.
  • Третє: збризніть сіль водою. Вода вбере в себе все погане, що може статися через пригоду з сіллю.
  • Четверте: намалюйте на солі хрест. Забобони свідчать, що це відразу руйнує ланцюжок поганих подій.
  • П’яте: засипте сіль шаром цукру. Його солодкість обнулить солону гіркоту — захистить вас від негативних наслідків.

І найважливіше: у жодному разі не змітайте сіль зі столу рукою або віником з підлоги. Прибирати її можна тільки за допомогою води — вологою ганчірочкою. Після цього змийте сіль у каналізацію.

Ритуали із сіллю

Повернемося до магії цієї приправи: заведено вважати, що сіль має здатність очищати простір від негативної енергетики. Тому деякі ритуали радять періодично протирати солоною водою підлогу та інші поверхні в будинку. Наука каже, що в цьому справді є сенс: солона вода краще відмиває підлогу та дезінфікує поверхні. Щодо негативу — це вже питання вашої віри у свої дії.

Якщо ви знайшли десь поруч із вхідними дверима розсипану сіль, це може означати, що хтось спробував провести магічний обряд, щоб нашкодити вам. У такому разі сіль потрібно акуратно змести в совок, в ідеалі — викинути на вулицю. І в жодному разі не чіпати її руками.

Новини по темі