Головна Новини України розвідка Британії розповіла про можливі наслідки для Росії

розвідка Британії розповіла про можливі наслідки для Росії

by Max
розвідка Британії розповіла про можливі наслідки для Росії

Британська розвідка розповіла про можливі наслідки ударів України по російському військовому аеродрому Бельбек

Як повідомляє Міністерство оборони Британії з посиланням на дані своєї розвідки, це майже напевно погіршить здатність Росії координувати повітряну активність в Чорноморському регіоні, збільшуючи залежність і навантаження на і без того перевантажений парк літаків А-50 MAINSTAY, а також на все більш виснажений персонал, здатний керувати повітряними операціями.

У розвідці Британії зауважують, що російська повітряна доктрина значною мірою покладається на наземні пункти управління, такі як Бельбек, для координації своїх повітряних сил, зокрема винищувачів. Це особливо актуально під час поточних бойових дій, де повітряний простір є конкурентним і складнішим.

Читайте також: «Можемо зараз це робити, бо маємо деякі інструменти» – Ігнат про удари по аеродрому Бельбек

«Майже напевно, що російські пілоти і наземний персонал зараз страждають від бойової втоми. Будь-які подальші удари по критично важливих координаційних вузлах в Криму майже напевно посилять цей тиск, створюючи підвищену ймовірність помилки або прорахунку», – йдеться у повідомленні.

31 січня 2024 року Україна завдала удару по російській авіабазі Бельбек у Криму, в результаті чого було знищено бункер радіолокаційного пункту управління та координації.

Новини по темі