Головна Новини спорту «Санону треба бути більш послідовним»

«Санону треба бути більш послідовним»

by Max

Керманич «Прометея» Ронен Гінзбург прокоментував перемогу своєї команди в матчі 11-го туру Єврокубку проти «Брешії».

– Я говорив гравцям напередодні гри: якщо ви хочете протистояти італійській команді, ви маєте грати на її рівні інтенсивності. Захист, агресивність. Перша половина матчу була нормальною для нас, а ось у другій половині ми зробили величезну роботу в захисті, налагодили атаку, гравці зрозуміли, якому рівню ми маємо відповідати. Я схиляю голову перед моїми гравцями – вони виконали чудову роботу проти хорошої команди з хорошим тренером. Ми щасливі.

– Друга половина матчу була для вас зовсім інакшою. Що ви сказали гравцям у великій перерві в роздягальні? Адже вони повернулися на майданчик зовсім іншими…

– Я говорив про напад. Ми створювали сприятливі ситуації для кидків, однак хибили багато з відкритих позицій, хибили з лінії штрафних. Я сказав гравцям залишити напад, сконцентруватися на захисті, і тоді наша гра прийде до нас. Ми поставили Кеннеді і Стефенса захищатися проти Амедео Делла Валле. Це було ключовим у тому, що команда стала грати на своєму рівні в захисті.

– Що скажете стосовно результативної гри Іссуфа Санона сьогодні? Адже його не вважають супер-шутером, однак він влучив 4 з 5 триочкових сьогодні…

– На тренуваннях Іссуф добре влучає. Гравець високого рівня повинен зокрема володіти і хорошим кидком. Я сподіваюся, це прийде, так само, як розуміння гри. Це не новина, що Іссуф має величезний талант. Однак потрібно бути більш послідовним, організувати всі деталі в його голові, оскільки вони не завжди тримаються купи. Так, сьогодні була хороша гра, але така гра має бути постійно, більш стабільно, послідовно.

Новини по темі