Головна Lifestyle Що додати до кави, щоб схуднути — відповіли дієтологи

Що додати до кави, щоб схуднути — відповіли дієтологи

by Max

Згідно зі статистикою, щонайменше 74% українців регулярно п’ють каву — вражаюча цифра, яка без зайвих слів говорить про те, як багато фанатів у цього напою. Але чи можна зробити його більш корисним? Наприклад, змусити бути помічником у боротьбі із зайвою вагою і стрибками цукру в крові? Дієтологи впевнені, що так — просто потрібно частіше експериментувати з рецептом запашної кави й додавати до неї прянощі (бажано вранці, щоб розігнати обмін речовин), інформує KURAZH.

Найбільшу ефективність при дослідженнях довели кориця та куркума. Так виявилося, що кориця прискорює метаболізм і стабілізує рівень цукру в крові. Останній безпосередньо пов’язаний із зайвою вагою і так званого «плато», коли процес схуднення зненацька зупиняється.

Зайва вага часто супроводжується інсулінорезистентністю — провісницею цукрового діабету другого типу. Позбутися надмірної ваги за наявності подібної проблеми непросто: для цього потрібно скоротити частоту сплесків інсуліну і глюкози в крові. І кориця може у цьому допомогти. Як з’ясували вчені, достатньо вживання в їжу 3 г кориці на день, щоб мрія про заповітну стрункість скоріше стала реальністю.

Не менш сприятливий ефект на обмін речовин має куркума. У ній міститься куркумін, який також знижує рівень хронічного запалення та перешкоджає ранньому старінню клітин. Куркумін прискорює метаболізм і сприяє розщепленню жирових клітин не гірше за ферменти ананасу. Якщо додавати куркуму до кави регулярно, показники глюкози та глікованого гемоглобіну в крові натщесерце в аналізах значно покращаться.

Новини по темі