Головна Lifestyle Що робити, коли релігія не дозволяє брати зброю до рук: відповідь церкви

Що робити, коли релігія не дозволяє брати зброю до рук: відповідь церкви

by Max
Що робити, коли релігія не дозволяє брати зброю до рук: відповідь церкви

У Всеукраїнській раді церков і релігійних організацій розказали, що робити вірянам, чиї релігійні переконання не дозволяють брати до рук зброю.

Про це інформує KURAZH з посиланням на сайт Всеукраїнської ради Церков і Релігійних організацій.

На зустрічі Ради церков з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем обговорювалися важливі питання.

“Глави та представники конфесій обговорили з главою уряду низку практичних питань, які особливо актуальні в умовах воєнного стану. Передусім ішлося про сприяння душпастирській і соціально-гуманітарній діяльності релігійних організацій, спрямованій на надання допомоги постраждалим від російської агресії”, – qдеться в повідомленні.

Ба більше, окрему увагу учасники зустрічі приділили діяльності священнослужителів під час війни, зокрема як капеланів у закладах охорони здоров’я та військових капеланів.

Іншим питанням була проблематика практичного механізму реалізації конституційної гарантії на альтернативну (невійськову) службу для вірян, чиї релігійні переконання не дозволяють брати до рук зброю.

“Замість кримінального переслідування таких вірян, буде доцільно залучити їх до роботи з посилення обороноздатності держави за межами військових формувань”, – заявили в раді.

Новини по темі