Головна Lifestyle Спіткнулися на сходах: яких подій та новин варто очікувати

Спіткнулися на сходах: яких подій та новин варто очікувати

by Max

Прикмети, пов’язані зі спотиканням, народилися в далекому минулому, коли люди пересувалися верхи. У ту пору коні не тільки служили вірними помічниками, а й наділялися особливим даром чути неприємності, які підстерігають самотнього подорожнього на довгій дорозі. Якщо кінь відчував біду, його ноги мимоволі починали спотикатися навіть на абсолютно рівній поверхні. Саме так віддана тварина попереджала свого господаря про небезпеку, що чекає за поворотом, інформує KURAZH.

Минули століття й одну кінську силу люди замінили потужним мотором автомобіля, а попереджувальні функції перейшли до наших нижніх кінцівок. Про що ж повідомляють ноги, що заплітаються, своєму власникові? Якщо ви спіткнулися об поріг вхідних дверей, вирушаючи у справах, то хорошої дороги й вдалого закінчення наміченого чекати не варто. Оступилися на абсолютно рівній поверхні — приготуйтеся до важливих змін у житті, як хороших, так і поганих. А ось наслідки спотикання на сходах залежать від конкретних обставин.

  • Спотикання під час підйому сходами віщує зустріч. Однак щасливою вона буде чи навпаки, підкаже та кінцівка, яка постраждала. Якщо забили ліву ступню, то доведеться з’ясовувати стосунки з ворогом. Підвела права сторона — звільняйте час для дружніх посиденьок зі старим приятелем.
  • Спуск сходами теж приховує абсолютно суперечливі передбачення. Якщо в цей час підвела ліва нога, то попереду чекає романтична зустріч, а іноді й дзвін весільних дзвонів. Не виправдала очікувань права кінцівка? Підготуйтеся, що Фортуна на певний час забуде про ваше існування.
  • Небажано оступатися не тільки на сходах, а й перебуваючи під ними. Якщо це сталося “завдяки” лівій нозі, то незабаром недоброзичливці почнуть плести вам підступи та розпускати неприємні плітки. Підвернулася права нога? Очікуйте таких самих неприємностей, але зі щасливим результатом.
  • Трапляється, що невелике спотикання закінчується небезпечним падінням зі сходів. Якщо ця неприємність трапилася під час підйому, то синці й ґулі турбуватимуть набагато менше від думки, що прикмета обіцяє удачу в будь-якому починанні. Зате тому, хто оступається і падає під час спуску, сподіватися і зовсім нема на що. Адже крім травм на незграбного бідолаху напевно наваляться ще й інші проблеми.
  • Якщо ви впали зі сходів лише в нічних мареннях, то наяву не варто очікувати удачі або щастя. Адже сон віщує лише неприємності: чорну заздрість колег і знайомих, розчарування в коханій людині або матеріальні збитки.

Новини по темі