Головна Новини спорту «Сподіваюся, даю трохи позитивних емоцій для України»

«Сподіваюся, даю трохи позитивних емоцій для України»

by Max

У п’ятницю, 19 травня, відбувся півфінальний матч у нижній частині турнірної сітки на ґрунтовому турнірі серії WTA 1000 у Римі (Італія) між українською тенісисткою Ангеліною Калініною (WTA 47) та представницею країни 404 Веронікою Кудерметовою (WTA 12).

Гра завершилася з рахунком 7:5, 5:7, 6:2 на користь українки. Завдяки цій перемозі Ангеліна вперше вийшла у фінал змагань на рівні WTA-1000.

Після завершення зустрічі Калініна прокоментувала свій успіх:

«Як я почуваюся? Почуваюся так, що не відчуваю ніг. Загалом на цьому турнірі я вже стільки відіграла, три сети, потім знову три сети, і знову три сети… Тож як можу, так і рухаюся. Я щаслива, що пройшла далі.

Але турнір ще не закінчився, так. Завтра на мене чекає ще одна битва. Обидві тенісистки (Рибакіна та Остапенко – ред.) – це гравчині найвищого рівня. На таких турнірах ніколи не буває легко. Насамперед я маю відновити сили. Але це неймовірні емоції. Я борюся, я йду далі, і це новий досвід для мене, я дійсно дуже щаслива.

І ще я хотіла б додати, що для мене дуже важливо зараз вигравати кожен матч з огляду на те, через що проходить Україна… Я сподіваюся, що я даю людям трохи світла, трохи позитивних емоцій для моєї країни. І я сподіваюся, що українці отримують небагато задоволення».

У матчі за трофей на тисячнику у столиці Італії українка зіграє з переможницею матчу Єлена Рибакіна – Альона Остапенко.

Новини по темі