Головна Новини спорту Старт у Другій лізі. Десна розглядає можливість повернення у футбол

Старт у Другій лізі. Десна розглядає можливість повернення у футбол

by Max

ФК «Десна» через повномасштабне вторгнення росії припинив участь в УПЛ, проте клуб (як і «Маріуполь») зберігає право повернутися одразу до елітного дивізіону.

Але президент клубу Володимир Левін дав зрозуміти, що повернення відбудеться не раніше сезону 2024/25, а розпочати команда може з Другої ліги. При цьому через трансферний бан та інші проблеми клуб може почати з чистого аркуша, але з тією ж назвою.

«Що стосується можливості початку сезону у Другій лізі для нової команди з однойменною назвою «Десна»: це може бути хорошим стартом, що дозволяє колективу формувати свій склад, розвивати гравців та досягти успіху в нижчому дивізіоні. У майбутньому команда може прагнути повернутися до Вищої ліги та об’єднати клуби, щоб зберегти історичні традиції та залучити підтримку вболівальників».

«Ми прагнемо створити сильну команду, яка гратиме із завзятістю, пристрастю та відданістю, для своїх уболівальників. Чернігів має багату історію у футболі, і ми прагнемо відновити його славу та привернути увагу до цього чудового міста. Ми маємо намір усунути системні проблеми, які заважають нам зараз, і працювати старанно над розвитком команди, щоб досягти поставленої мети в сезоні 2024/25».

«Ми дякуємо нашим вболівальникам за їх підтримку та обіцяємо зробити все можливе, аби повернути «Десну» на футбольну мапу України», – сказав Левін у коментарі сайту 0462.ua.

Новини по темі