Головна Новини спорту Став відомий суперник України у плей-оф чемпіонату світу 2023 із socca

Став відомий суперник України у плей-оф чемпіонату світу 2023 із socca

by Max

Став відомий наступний суперник збірної України на ЧС-2023 з socca, який проходить у німецькому Ессені.

Опонентом синьо-жовтої збірної в 1/16 фіналу буде команда Албанії, яка посіла третє місце у групі F, набравши 2 очка. Албанська збірна програла Португалії (0:1), а потім зіграла внічию з командами Молдови (1:1) та Колумбії (0:0). Албанці за три матчі забили лише один гол.

Матч між Україною та Албанією відбудеться 8 червня о 21:35 за київським часом (20:35 за місцевим), гру можна буде переглянути на Sport.ua.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Україна стартувала на ЧС 5 червня із переконливою вікторією над Єгиптом (5:0), а 6 червня команда Віталія Мельника розгромила Казахстан (6:2). Матч проти Лівії турнірного значення не мав, проте синьо-жовті провели чудову розминку, відвантаживши супернику 10 м’ячів (10:2).

Завдяки трьом перемогам синьо-жовті виграли групу та вийшли у плей-оф з першого місця у групі (9 очок із 9).

Socca є різновидом міні-футболу, відрізняючись від нього кількістю гравців та розміром поля. Матчі проходять у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин.