Головна Lifestyle Суха шкіра у немовлят: причини

Суха шкіра у немовлят: причини

by Max

Суха, покрита кіркою шкіра на бровах вашої дитини може бути наслідком себорейного дерматиту. Себорея – поширена висипка на шкірі, яка вражає дітей від місяця і старше. Ця суха шкіра, покрита скоринкою, може вплинути на брови, вії та шкіру голови. Себорея не викликається алергією і з часом проходить сама по собі.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на nashamama.

Симптоми
Симптоми себорейного дерматиту можуть включати: сухість шкіри, жовті або білі лусочки шкіри, почервоніння шкіри, запалення, біль або свербіж. Цей стан вражає не тільки шкіру голови, брови та вії, але також може вплинути на ніс вашої дитини, за вухами, пахви та інші складки шкіри.

Причини
Себорейний дерматит може бути викликаний дріжджами або грибком під назвою malassezia. Malassezia – це звичайні дріжджі, які ростуть у шкірному салі. Себорея може бути викликана змінами шкіри, стресом і втомою або неврологічним станом. Незважаючи на те, що цей стан може здатися серйозним, це не інфекція і не заразно.

Діагностика
Себорейний дерматит діагностується лікарем або педіатром вашої дитини. Лікар огляне шкіру малюка, брови, вії та шкіру голови. Огляд шкіри вашої дитини дозволить виключити будь-які інші шкірні розлади або захворювання, які можуть бути причиною сухості шкіри, покритої скоринками.

Лікування
Себорейний дерматит у немовлят зазвичай проходить сам по собі, але є засоби для лікування шкіри вашої дитини, щоб зменшити симптоми. Лікувальний крем, лосьйон або шампунь можуть лікувати себорею вашої дитини. У цьому лікуванні використовуються два види ліків: протигрибкові та кортикостероїди. Протигрибкове лікування зменшить утворення дріжджів на ураженій ділянці, а кортикостероїди зменшать запалення та дискомфорт.

Увага! Цей контент має виключно інформаційний характер і не містить жодних медичних порад. З приводу прийому ліків, встановлення діагнозів та інших медичних порад зверніться до лікаря.

Новини по темі