Головна Lifestyle Сумки-«такси» – наймодніший аксесуар літа-2024

Сумки-«такси» – наймодніший аксесуар літа-2024

by Max

На подіумах весни-2024 з’явився новенькі тренди – сумки-бочки. Форма у глобальному розумінні не нова, проте не «заїжджена». Довгі циліндричні аксесуари швидко потрапили в літні колекції брендів, але перший рядок у хіт-параді продажів не зайняли, поступившись місцем своїм двоюрідним сестрам – сумкам-«таксам».

«Такса» – це та сама сумка-багет, тільки ще довша. Вона справді схожа на «барильце» своєю витягнутою формою, але виглядає ще цікавіше. Цю фішку колись використовували і Chanel, і Birkin, але бум популярності таксам забезпечив Alaïa.

Власне завдяки Alaïa ці модні сумки і охрестили таксами – від французького Le Teckel (так і назвали модель). Неймінг, одразу скажемо, оригінальний! Є щось наївно-миле в ідеї придбати собі «таксу» – нехай не потішного собаку, а сумку – і носити її під пахвою.

Як завжди, тренд варіативний, і ти можеш вполювати на оригінальній Le Teckel або шукати аналог – це вже справа смаку. Більш і менш довгасті, гладкі шкіряні або прикрашені фурнітурою та кишенями – такс у сучасних брендах чимало.

Запис Сумки-«такси» – наймодніший аксесуар літа-2024 спершу з’явиться на ProstoWay.

Новини по темі