Головна Новини спорту «Світ мене недооцінює, але це мене не ображає»

«Світ мене недооцінює, але це мене не ображає»

by Max

Американський боксер суперважкого дивізіону Джермейн Франклін висловив думку щодо майбутнього британця Ентоні Джошуа після бою з ним, який відбудеться у суботу, 1 квітня.

«Багато людей малює картину, що якщо Ей Джей програє, це може стати кінцем його кар’єри, а якщо я виграю, це може вплинути на мою кар’єру. Я не згоден з тим, що якщо поб’ю його, він повинен піти на пенсію, бо це означатиме, що я нероба. Світ каже, що якщо Ей Джей програє такому хлопцеві, як я, то йому кінець, але я не думаю, що це правда. Ей Джей все ще може перемогти багатьох хлопців, я просто почуваюся досить впевнено, щоб перемогти. Я відчуваю, що світ все ще мене недооцінює.

Мене це не кривдить. Мені потрібно, щоб люди зрозуміли це, упродовж усієї моєї кар’єри я завжди був відсунутий на другий план, завжди був аутсайдером і завжди розглядався як хлопець-андердог, який програє на найвищому рівні», – зізнався Франклін.

Нагадаємо, для Джошуа поєдинок із Франкліном стане першим після поразки від українця Олександра Усика у бою-реванші минулого літа.

Новини по темі