Головна Lifestyle Сигнали, які ви отримуєте, коли чоловік думає про вас

Сигнали, які ви отримуєте, коли чоловік думає про вас

by Max
Сигнали, які ви отримуєте, коли чоловік думає про вас

Емоційні переживання та думки про інших людей можуть впливати на нашу поведінку та комунікацію, посилаючи оточуючим певні сигнали, інформує KURAZH.

Коли чоловік думає про жінку, він посилає потік своїх думок у так зване квантове поле землі, підсвідомість жінки розпізнає ці потоки і посилає тілу різні сигнали. Знаючи ці сигнали, жінка легко зможе визначити, думає про неї чоловік чи ні.

Ви згадали чоловіка зовсім випадково, не думаючи про нього взагалі і не відбувалося нічого такого, що могло б нагадати про нього — отже саме в цей момент він думає про вас.

Різко починають горіти вуха протягом дуже короткого проміжку часу — про вас думає дуже закоханий чоловік.

Так починаєте гикати, називаєте ім’я свого чоловіка і відразу все проходить, це може означати тільки одне — чоловік згадує про вас і його думки дуже чіткі.

Майже кожна жінка має музику, яка нагадує їй про кохану людину, якщо ви цю музику включили не самі і почули не по телевізору, а зовсім десь випадково, то ваш чоловік ностальгує за вами, в цей момент він слухає свою музику яка нагадує про вас.

Почули якусь фразу чи слово, побачили картинку, яка чомусь блискавично нагадала вам про вашу кохану людину, означає, що він сьогодні думав про вас, але не довго.

Ви побачили уві сні свого чоловіка, але з вечора про нього не згадували, з цього випливає що згадував він про вас: перед сном, або у нього було безсоння і він думав про вас.

Ви не разом зі своїм коханим і не думаєте про нього, тому що ваші стосунки не розвиваються, а спогади приносить страждання, і ось ваша пам’ять вимкнена, все під контролем, але протягом дня пам’ять про кохану людину проявляється короткими «спалахами». Скільки «спалахів» — стільки він разів сьогодні згадував про вас.

Ваші знайомі або друзі згадують вашого чоловіка у вашій присутності (і ці розмови навіть трохи не в тему), не знаючи про ваші почуття, це знак згори — ви не повинні його забувати, він пам’ятає про вас і його почуття настільки ж сильні, як і ваші.

У вас приплив радості, життя здається прекрасним, все навколо радує і в цей момент ви згадали вашу людину — він думає про вас, він пам’ятає вас, він хоче бути поруч з вами.

Новини по темі