Головна Новини спорту «Таких людей, як Ломаченко, треба позбавляти громадянства»

«Таких людей, як Ломаченко, треба позбавляти громадянства»

by Max

Колишній лідер українського тенісу Сергій Стаховський запропонував іти на радикальні дії у випадку з українськими спортсменами, які не підтримують свою державу під час війни.

– Чи є серед українських спортсменів ті, хто займає позицію рф або нейтральну? Вони піднімають прапор, коли перемагають, гімн лунає – Україні плюс, а те, що вони собі думають це вже…

– Це величезний мінус для країни в цілому, тому що вона показує розгалуження і воно безпосередньо починає задавання питань країні: «Ломаченко ж у вас ого-го, якщо він так вважає, то, можливо, не все так, як ви кажете».

У нас, як в громадян, з моєї сторони я завжди казав, що це повний бойкот. Я ніколи не бачив жодного бою Василя Ломаченка. Я ніколи не збираюсь їх дивитись.

Я дуже радий, що в мене є нагородна зброя, при зустрічі з ним я не буду боксувати, якщо він почне там щось розказувати. Я впевнений, що таких людей треба позбавляти громадянства.

Тут навіть без питань. Якщо ти не вважаєш цю країну своєю, вважаєш православну церкву [московського патріархату – прим.] чимось, що треба підтримувати. Ми будуємо, на жаль, такі радикальні речі – зараз вони потрібні, – сказав Стаховський.

Новини по темі