Головна Lifestyle Тепер вони ідеально білі: Будівельник підказав, як миттєво відбілити шви на плитці

Тепер вони ідеально білі: Будівельник підказав, як миттєво відбілити шви на плитці

by Max

Світла плитка завжди виглядає свіжо та гарно. Це чудовий облицювальний матеріал, який практично не виходить з ладу. Проходить багато років, а плитка все в тому ж хорошому стані. Вона не тьмяніє та не стирається з часом, блищить, як і в день покупки, інформує KURAZH.

Єдина проблема — це шви між плитками. Вони забруднюються, жовтіють і там можуть з’явитися грибки.

Але це легко виправити, якщо їх вимити за допомогою щітки з чистячими засобами. Зазвичай цього достатньо, адже затирка тверда і гладенька. Якщо ж затирка псується, то краще її нанести заново.

Однак є миттєвий і зручний спосіб, як зробити шви білосніжними. Будівельник підказав, що існують спеціальні маркери для цього. Але можна обійтися звичайним маркером на нітрооснові (на них ще є напис paint marker), який продається в канцелярських і будівельних магазинах, і вони бувають різних кольорів.

Він довговічний і підходить для будь-яких поверхонь, включаючи вологі.

Перед використанням його треба добре струсити, всередині знаходиться кулька. Потім піднести стержень до поверхні і натиснути на нього, фарба надійде і можна фарбувати.

Після нанесення маркера сірі шви знову будуть білосніжними. Шви покриваються захисною плівкою. При необхідності процедуру можна повторити.

Зайву фарбу одразу треба витирати, а то потім важко її прибирати.

Якщо ви не плануєте замінювати затирку, можете сміливо освіжити їх таким способом.

Якщо користуватися народними засобами, то підійде біла зубна паста. Видавити її на щітку і намастити шви. При висиханні вони стануть білими.

Також можна скористатися: білизною, содою, перекисом водню з водою, у співвідношенні 1:2, так само допоможе розчин оцту 9%, соди та лимонного соку.

Новини по темі