Головна Lifestyle Трендовий відтінок волосся цієї зими

Трендовий відтінок волосся цієї зими

by Max

З настанням святкового сезону деякі з нас відчувають бажання змін. І, звичайно, одним із найпривабливіших і доступних способів змінити свій образ є зміна кольору волосся. Цього сезону один відтінок набирає особливої популярності серед знаменитостей та звичайних жінок — це «гарячий шоколад», передає KURAZH.

Цей відтінок пасує абсолютно всім жінкам

Цей трендовий відтінок, що описується стилістами та експертами з волосся, являє собою темний насичений колір з теплими тонами та об’ємністю. Ніккі Лі, відомий стиліст з волосся з Голлівуду, порівнює його з “гарячим шоколадом з льодом” і підкреслює його популярність серед зірок, як-от Белла Хадід, Емілі Ратаковскі, Енн Гетевей і Каміла Кабельо.

Експерти погоджуються, що гарячий шоколад ідеально підходить практично кожній жінці, незалежно від типу зовнішності. Лорена М. Вальдес, досвідчений колорист, підкреслює, що такий відтінок — це теплий коричневий колір із каштановим або злегка рудим відливом. Вона радить звернутися до майстра з конкретними фотографіями для досягнення бажаного результату.

Як зберегти колір

Однак збереження краси та здоров’я волосся потребує певного догляду. Експерти рекомендують використовувати спеціальні шампуні та кондиціонери для фарбованого волосся, робити маски, що відновлюють, щотижня і завжди використовувати термозахист перед укладанням за допомогою фена або інших теплових інструментів.

Щодо догляду за пофарбованим корінням, рекомендується підфарбовувати його залежно від кольору волосся кожні шість-вісім тижнів. Блондинкам рекомендується освіжати колір кожні чотири тижні для підтримання яскравості та насиченості.

Необхідно також враховувати, що зайва частота миття волосся може призвести до передчасного вимивання барвника, тому експерти радять уникати дуже частих процедур миття голови.

Новини по темі