Головна Новини спорту «Тут не йдеться про атаку. Оборона – перш за все!»

«Тут не йдеться про атаку. Оборона – перш за все!»

by Max

Головний тренер українського баскетбольного клубу «Прометей» Ронен Гінзбург поділився думками перед майбутнім матчем 1/4 фіналу Єврокубку проти «Промітеасу»:

Тренере, захисник «Промітеаса» Ентоні Коуен став MVP 1/8 фіналу Єврокубка. Його визнано MVP уже втретє за останні чотири раунди. Що ви скажете про Ентоні та про склад «Промітеаса» в цілому?

– Коуен дійсно хороший гравець, він справді добре грає. Втім, «Промітеас» має десять хороших баскетболістів — захисників, великих, шутерів… Одним словом, дуже хороша команда.

Як ми маємо грати, щоб перемогти в середу?

– Передусім добре грати у захисті. Тут не йдеться про атаку. Оборона — перш за все! Це наша зброя, завдяки якій ми можемо зупинити цього суперника.

Зараз наша команда переживає важкі часи через травми основних гравців. Однак на матч 1/8 фіналу прийшло багато вболівальників, які палко підтримували «Прометей». Вам важлива їх підтримка?

– Звісно! Це неймовірно! Так, на попередній матч прийшло багато фанів. Для них були певні розваги під час гри, і вони гучно нас підтримували. Знову ж таки, ми показуємо хорошу гру. Це чудово. І я сподіваюся, і ми, і наші вболівальники продовжуватимуть у тому ж дусі наступного сезону. Їх підтримка важлива для гравців і клубу.

В середу, 19 квітня, відбудеться поєдинок 1/4 фіналу баскетбольного Єврокубка, в якому гратимуть український «Прометей» та грецький «Промітеас». Гра пройде у Ризі (Латвія) на «Арені Рига», початок – о 19:00 за Києвом.

Sport.ua проведе текстову та відеотрансляцію зустрічі «Прометей» – «Промітеас».

Новини по темі