Головна Новини спорту Титул Костюк, Шахтар та Ліверпуль забили по 7 м’ячів, медалі України на ЧЄ

Титул Костюк, Шахтар та Ліверпуль забили по 7 м’ячів, медалі України на ЧЄ

by Max

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за неділю, 5 березня.

1. Костюк виграла перший титул WTA, здолавши у фіналі росіянку. Марта стала чемпіонкою змагань в Остіні.

2A. Не дотягнули до рекорду. Шахтар знищив оборону Металіста 1925. Колектив Ігора Йовічевіча розписався у воротах суперників сім разів та наздогнав «Дніпро-1».

2B. Арсенал – Борнмут в УПЛ. Зоря на останніх хвилинах переграла Ворсклу. По ходу гри луганська команда «горіла» 0:2.

2C. Тренерське чуття не підвело. Рух в Ужгороді виграв у Металіста. Команда Леоніда Кучука здобула важливу перемогу.

3. Магучіх і Табашник здобули медалі на чемпіонаті Європи у Стамбулі. Юлія Левченко стала п’ятою.

4. Клопп знищив тен Хага. Ліверпуль відвантажив 7 м’ячів у ворота Ман Юнайтед. Неймовірний результат зафіксовано у матчі 26-го туру АПЛ на «Енфілді».

5. ЮЧС-2023 з біатлону. Меркушина виборола бронзу в індивідуальній гонці. Олександра Меркушина відкрила медальний почин в особистих гонках.

6. Андрій Проценко виграв срібло чемпіонату Європи з легкої атлетики. Український стрибун у висоту в Стамбулі подолав планку на висоті 2.29 метра.

7A. Нове-Мєсто-2023. Україна посіла 6 місце в сингл-міксті. Виграла гонку команда Норвегії.

7B. Нове-Мєсто-2023. Україна посіла 6 місце в змішаній естафеті. До останньої стрільби наші біатлоністи боролися за місце у топ-3.

8. Ферстаппен домінує у Бахрейні, провал Феррарі, Алонсо заїхав на подіум. Відбулася перша гонка сезону у Бахрейні.

9. Стародубцева виграла перший професійний турнір у кар’єрі. Юлія стала переможницею змагань у США.

10. Вийшов Маліновський – команда забила. Марсель на виїзді обіграв Ренн. Єдиний гол на 57-й хвилині забив Сеад Колашинаць.