Головна Lifestyle “У мене багато дітей, і мені потрібні гроші”: Г’ю Ґрант пояснив, чому зіграв у “Вонці”

“У мене багато дітей, і мені потрібні гроші”: Г’ю Ґрант пояснив, чому зіграв у “Вонці”

by Max
“У мене багато дітей, і мені потрібні гроші”: Г’ю Ґрант пояснив, чому зіграв у “Вонці”

63-річний Г’ю Ґрант зазнав критики за свою роль у фільмі “Вонка”, а його кастинг зазнав критики з боку актора з карликовістю, який стверджував, що роль мала б запропонувати акторові з цим захворюванням, оскільки для них бракує відповідних ролей. Але фільм “Вонка” збирає касу, а Ґрант зробив відверте зізнання.

Як інформує KURAZH, про це пише Daily Mail.

Тепер Г’ю, чиї статки оцінюють у 150 мільйонів доларів, розповів, що він навіть не хотів цю роль, а погодився на неї через фінансові обмеження, спричинені його батьківськими обов’язками.

У Г’ю Ґранта п’ятеро дітей віком від 5 до 13 років, і він сказав в інтерв’ю: “Я трохи ненавиджу зніматися, але у мене багато дітей, і мені потрібні гроші”.

Далі він поскаржився на знімальний процес “Вонки”, під час якого він за допомогою комп’ютерної графіки перетворився на маленького, що грає на пікколо, помаранчевого умпа-лумпу.

Він поскаржився, що навколо нього було безліч камер і знімального обладнання, необхідних для створення ефекту: “Це було схоже на терновий вінець, дуже незручно. Я підняв через це великий шум. Я не міг би ненавидіти все це більше… і, чесно кажучи, те, що я зробив зі своїм тілом, було жахливо”.

Новини по темі