Головна Новини спорту «У мотоцикла 2024 року проблеми ті самі»

«У мотоцикла 2024 року проблеми ті самі»

by Max

Восьмиразовий чемпіон світу Марк Маркес поділився враженнями після перших тестів мотоцикла Хонда 2024 в італійському Мізано.

«Вправляється він інакше, але проблеми все ті ж, що потрібно продовжувати роботу. Звичайно, завжди чекаєш на більше. Якщо це наша база, цей мотоцикл, ми ще далекі від ідеалу. Потрібно працювати та багато міняти. Так, у нас нові інженери. Вони почали з цього мотоцикла і працюватимуть над ним. Вони недовго працюють над цим проектом, подивимося, чи вдасться в них зробити крок уперед.

Прийшов інженер, здається, з аеродинаміки, який більше працював у Формулі-1, і ми також тестували нову аеродинаміку. Коли я зупинився у боксах, то спілкувався з новою людиною, з якою мене не познайомили, але гадаю, що це новий керівник проекту. Хоча мені ще не пояснили.

Є плани А, В та С, три плани, хоча я раніше говорив про два. У мене три плани, три ясні ідеї. І я чітко розумію, що має статися для кожного з них. Але часу небагато – є крайній термін. Рішення прийму десь до Гран-прі Індії чи Японії», – сказав Маркес.

Нагадаємо, що за підсумками першої сесії тестів Маркес показав передостанній час, а його партнер Жоан Мір – останній.

Новини по темі