Головна Новини спорту УАФ оновила список стадіонів, на яких можуть проходити матчі УПЛ

УАФ оновила список стадіонів, на яких можуть проходити матчі УПЛ

by Max

Виконавчий комітет Української асоціації футболу оновив список стадіонів, на яких можуть проходити матчі української Прем’єр-ліги.

До оновленого списку увійшли 18 стадіонів. У ньому відсутні «Авангард» у Луцьку та «Черкаси-Арена», а також арени команд УПЛ: «Дніпро-Арена» («Дніпро-1»), ОСК «Металіст» («Металіст» та «Металіст 1925») і «Славутич-Арена» («Зоря»). Натомість виконком Української асоціації футболу додав сім нових арен, на яких дозволив проводити поєдинки української Прем’єр-ліги.

Деякі зі стадіонів матимуть змогу проводити матчі другого кола чемпіонату України з глядачами на трибунах. Це станеться в разі успішних перемовин Української асоціації футболу з Міністерством молоді і спорту України та обласними військовими адміністраціями щодо допуску фанатів.

Оновлений список стадіонів, на яких можуть проходити матчі УПЛ

Київ та Київська область: НСК «Олімпійський», «Динамо» ім. В.Лобановського, «НТК ім. В.Баннікова», «Оболонь Арена», «Колос«(с. Ковалівка)

Львів: «Арена Львів», «Україна», «Скіф»

Ужгород та Закарпатська область: «Авангард», «Минай-Арена»

Кіровоградська область: КСК «Ніка» (м. Олександрія), «Інгулець» (смт Петрове)

Полтава: «Ворскла» ім. О.Бутовського

Одеса: «Чорноморець»

Тернопіль: «Тернопільський міський стадіон ім. Р.Шухевича»

Кривий Ріг: «Гірник»

Рівне: «Авангард»

Також зустрічі УПЛ прийматиме стадіон «Зірка» ім. С.Березкіна у Кропивницькому, за умови надання документів, передбачених додатковими заходами безпеки.

Новини по темі