Головна Новини спорту УАФ покарав президента-колаборанта Таврії, на черзі – ексгравці Шахтаря

УАФ покарав президента-колаборанта Таврії, на черзі – ексгравці Шахтаря

by Max

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу ухвалив декілька рішень щодо довічної заборони здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом – як адміністративну, так і спортивну – на території України тим, хто співпрацює з окупаційною владою на тимчасово окупованих територіях України. Ця санкція серед іншого була застосована до президента СК «Таврія» Сімферополь Едуарда Репілєвського, тренера Сергія Шевченка, спостерігачів арбітражу Сергія Толмачова та Олега Муравйова.

Прес-служба УАФ повідомила, що зараз у провадженні КДК УАФ знаходяться справи про можливі порушення Кодексу етики та чесну гру футболістами та тренерами, які продовжують працювати на території країни-агресора або переїхали туди після початку повномасштабного вторгнення рашистів в Україну. Йдеться про футболістів Дмитра Іванісеню, Олександра Масалова, футзаліста Євгенія Іваняка, тренерів Віталія Віценця та Геннадію Зубов, а також інших громадян України.

Українська асоціація футболу звернулася за допомогою до громадськості щодо збирання фактів, які б підтверджували співпрацю суб’єктів українського футболу з державою-агресором.

Новини по темі