Головна Новини спорту «Уболівальники пишуть, що мені час дати дорогу молодим»

«Уболівальники пишуть, що мені час дати дорогу молодим»

by Max

Капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний розповів, що нормально ставиться до конструктивної критики в інтернеті.

— У біатлоні все буває, і більшість вболівальників це розуміє. Розуміє, що є певні причини. Десь і я допустив помилки. Тож до критики ставлюся нормально, так тут такі образи були, а не критика. Коли мені пишуть, що я «такий-сякий», і час вже зав’язати зі спортом та дати дорогу молодим… як це сприймати? А є й такі вболівальники, які критикують, але без особистих образ, то я це сприймаю нормально, тому що вони мають право висловлювати свою думку, ділитися нею зі всіма. Мають право коментувати гонки, це їх право…

— Тобто, коли критика не виходить за рамки логічності та поваги ви її сприймаєте?

— Звичайно. Я розумію, що міг десь помилитися, люди мене за це критикують. Я не робот, можу й помилятися. Так само і вболівальники можуть мене критикувати. Мене ж критикують не тільки вони, я чую зауваження і від тренерів: «не треба було цього робити», «треба було так зробити». Та коли це нормальні слова, конструктивні зауваження, без образ, то я їх сприймаю спокійно. Може вболівальники і не розуміють всіх тонкощів на якийсь момент гонки, та це нормально. Вони ж часто емоціями керуються. Я також буваю досить емоційним, наприклад, коли дивлюсь футбол і критикую своїх улюблених футболістів. Я ж також вболівальник, багато років вболіваю за «Ліверпуль», якщо у них щось не виходить, я, звичайно ж, не пишу їм коментарі, та про себе все ж покритикую. Тож якщо нормальна критика, я її сприймаю, на що тут ображатися.

Новини по темі