Головна Новини спорту Україна бойкотуватиме чемпіонати світу з боксу через допуск росіян

Україна бойкотуватиме чемпіонати світу з боксу через допуск росіян

by Max

Збірна України з боксу не виступатиме на чемпіонатах світу серед жінок та чоловіків у 2023 році. Про таке рішення повідомив віцепрезидент федерації боксу Олег Ільченко.

«Відповідь наша чітка: наші спортсмени та представники федерації боксу України не виступають там, де будуть виступати представники країн-агресорів – це росія та білорусь», – заявив Ільченко.

Відзначимо, що Україна приєднується до низки країн, які уже оголосили про своє рішення бойкотувати чемпіонат світу. Бойкот турнірів вже висловили федерації боксу дев’яти країн світу: США, Польщі, Швейцарії, Нідерландів, Великої Британії, Ірландії, Чехії, Швеції та Канади.

Також віцепрезидент ФБУ заявив, що збірна бойкотуватиме Олімпіаду-2024 і елітний турнір Кубок Странджа, якщо там будуть виступати боксери з рф чи рб. Основним турніром для збірної України з боксу будуть Європейські ігри, що відбудуться у червні в Польщі. На цьому турнірі не будуть виступати боксери з рф та рб, а також він буде відбірковим на Олімпіаду-2024.

Обидва чемпіонати світу з боксу відбудуться навесні: жіночий – з 15 по 26 березня у Нью-Делі, чоловічий – з 1 по 14 травня у Ташкенті.

Новини по темі